Epson Carrier Sheet/Hordozólap DS50/60/70/80 (B12B819451)
13 272 Ft
Termék kategória: Nyomtató kellékanyag → Tintapatron
Megosztás:
| Hordozólap, ami kényes, szakadt vagy sérülékeny dokumentumok beolvasására használható | |
|---|---|
| Hozzáillő alapkészülék | |
| WorkForce ES-50 | |
| WorkForce ES-60W | |
| WorkForce DS-70 | |
| WorkForce DS-80W |
Tulajdonságok
| TERMÉK 1. szint: | Kellékanyag |
|---|---|
| TERMÉK 2. szint: | Alkatrész |
| TERMÉK 3. szint: | Görgők,rollerek |
| TERMÉK 4. szint: | Epson |
| TERMÉK 5. szint: | Eredeti |
| GYÁRTMÁNY: | Eredeti |
| MÁRKA: | Epson |
| ÁLLAPOT: | A |
| GARANCIA: | 6 hónap |
| GARANCIA HELYE: | Beküldős |
| TERMÉK 1. szint: | Kellékanyag |
| TERMÉK 2. szint: | Alkatrész |
| TERMÉK 3. szint: | Görgők,rollerek |
| GYÁRTMÁNY: | Eredeti |
| MÁRKA: | Epson |
| ÁLLAPOT: | A |
| GARANCIA: | 6 hónap |
| GARANCIA HELYE: | Beküldős |
| TERMÉK 1. szint: | Kellékanyag |
| TERMÉK 2. szint: | Alkatrész |
| TERMÉK 3. szint: | Görgők,rollerek |
| GYÁRTMÁNY: | Eredeti |
| MÁRKA: | Epson |
| ÁLLAPOT: | A |
| GARANCIA: | 6 hónap |
| GARANCIA HELYE: | Beküldős |
| TERMÉK 1. szint: | Kellékanyag |
| TERMÉK 2. szint: | Alkatrész |
| TERMÉK 3. szint: | Görgők,rollerek |
| TERMÉK 4. szint: | Epson |
| TERMÉK 5. szint: | Eredeti |
| GYÁRTMÁNY: | Eredeti |
| MÁRKA: | Epson |
| ÁLLAPOT: | A |
| GARANCIA: | 6 hónap |
| GARANCIA HELYE: | Beküldős |
| Termék szélesség: | mm |
| Termék magasság: | mm |
| Termék mélység: | mm |
| Nettó súly: | kg |
| Csomagolási szélesség: | 357 mm |
| Csomagolási magasság: | 40 mm |
| Csomagolási mélység: | 235 mm |
| Bruttó súly: | 1.74 kg |