Epson WorkForce ES-50 mobil/hordozható szkenner (B11B252401)
Termék kategória: Nyomtató, MFP → Tintasugaras nyomtató
| Mobil/hordozható szkenner (USB tápellátással) | |
|---|---|
| Szkennelés sebessége | 5,5 mp/oldal mono/színes |
| ADF, egyoldalas beolvasás | |
| Szkennelés felbontása | 600 x 600 dpi |
| Papírformátumok | Legal, Névjegyek, A4 (21.0x29,7 cm), A5 (14,8x21,0 cm), A6 (10,5x14,8 cm), A7, A8, B5, B6, Képeslap, Letter, Plasztikkártyák |
| Papírsúly | 35 - 270 g/m2 |
| ReadyScan-LED technológia | |
| Javasolt napi átlagterhelés | 300 oldal |
| Csatlakozó | Nagy sebességű USB - USB 2.0 specifikációval kompatibilis |
| One keypress, RGB színkiejtés, Üres oldalak átugrása, Lyukfelismerés, Továbbfejlesztett képszerkesztés, Előre megadott beállítások, Automatikus oldalfelosztás, Automatikus egyensúly-korrekció, Automatikus fekete-fehér/színfelismerés, RGB-színjavítás, dupla képleadás (csak Windows), automatikus képforgatás, Szövegjavítás, Kártyasimítás, Javított kinyerési (crop) funkció automatikus méretigazításhoz, Raszter eltávolítása | |
| Formátum | JPEG, PDF, kereshető PDF, PDF/A |
| Mellékelt szoftverek | Epson Scan 2, Epson ScanSmart |
| A doboz tartalma | Cleaning Sheets, USB-kábel, User guide |
| Garancia | 24 hónap bevivős/beküldős |
Tulajdonságok
| TERMÉK 1. szint: | Szkenner |
|---|---|
| TERMÉK 2. szint: | Dokumentum |
| TERMÉK 3. szint: | Lapáthúzós |
| TERMÉK 4. szint: | Epson |
| TERHELHETŐSÉG: | 1-3 főre ajánlott |
| MÁRKA: | Epson |
| ÁLLAPOT: | A |
| SZÍN: | Black |
| GARANCIA: | 24 hónap |
| GARANCIA HELYE: | Beküldős |
| ELSŐDLEGES CSATLAKOZÓK: | USB-A 2.0 |
| MAXIMÁLIS PAPÍRMÉRET: | A4 |
| LAPADAGOLÓ TÍPUSA: | ADF |
| SZKENNER TÍPUSA: | Lapáthúzós |
| MAX SZKENNELÉSI FELBONTÁS: | 600*600 |
| SZKENNER FUNKCIÓK: | PC-n keresztül, TWAIN, WSD (WIA) |
| SZKENNELÉSI FORMÁTUMOK: | PDF, PDF/A, JPEG |
| KIJELZŐ TÍPUSA: | Nincs |
| GYÁRISZÁM KÖTELEZŐ: | Igen |
| MAXIMÁLIS PAPÍRSÚLY: | 270 |
| ADAGOLÓ LAPKAPACITÁS: | 1 |
| SZKENNELÉSI SEBES. MONO ISO: | 10 |
| SZKENNELÉSI SEBES. COLOR ISO: | 10 |
| AJÁNLOTT HAVI TERHELHETŐSÉG: | 6000 |
| TERMÉK 1. szint: | Szkenner |
| TERMÉK 2. szint: | Dokumentum |
| TERMÉK 3. szint: | Lapáthúzós |
| TELJESÍTMÉNY: | 1-3 főre ajánlott W |
| MÁRKA: | Epson |
| ÁLLAPOT: | A |
| SZÍN: | Black |
| GARANCIA: | 24 hónap |
| GARANCIA HELYE: | Beküldős |
| ELSŐDLEGES CSATLAKOZÓK: | USB 2.0 |
| WIRELESS CSATLAKOZÓK: |
|
| MAXIMÁLIS PAPÍRMÉRET: | A4 |
| LAPADAGOLÓ TÍPUSA: | ADF |
| SZKENNER TÍPUSA: | Lapáthúzós |
| MAX SZKENNELÉSI FELBONTÁS: | 600*600 |
| SZKENNER FUNKCIÓK: |
|
| SZKENNELÉSI FORMÁTUMOK: | JPG, PDF, PDF/A |
| KIJELZŐ TÍPUSA: | Nincs |
| JELLEMZŐK: | Beépített akkumulátorral |
| GYÁRISZÁM KÖTELEZŐ: | Igen |
| MAXIMÁLIS PAPÍRSÚLY: | 270 |
| ADAGOLÓ LAPKAPACITÁS: | 1 |
| SZKENNELÉSI SEBES. MONO ISO: | 5.5 |
| SZKENNELÉSI SEBES. COLOR ISO: | 5.5 |
| KIJELZŐ MÉRETE: |
|
| AJÁNLOTT HAVI TERHELHETŐSÉG: | 300 |
| TERMÉK 1. szint: | Szkenner |
| TERMÉK 2. szint: | Dokumentum |
| TERMÉK 3. szint: | Lapáthúzós |
| TELJESÍTMÉNY: | 1-3 főre ajánlott W |
| MÁRKA: | Epson |
| ÁLLAPOT: | A |
| SZÍN: | Black |
| GARANCIA: | 24 hónap |
| GARANCIA HELYE: | Beküldős |
| ELSŐDLEGES CSATLAKOZÓK: | USB 2.0 |
| WIRELESS CSATLAKOZÓK: |
|
| MAXIMÁLIS PAPÍRMÉRET: | A4 |
| LAPADAGOLÓ TÍPUSA: | ADF |
| SZKENNER TÍPUSA: | Lapáthúzós |
| MAX SZKENNELÉSI FELBONTÁS: | 600*600 |
| SZKENNER FUNKCIÓK: |
|
| SZKENNELÉSI FORMÁTUMOK: | JPG, PDF, PDF/A |
| KIJELZŐ TÍPUSA: | Nincs |
| JELLEMZŐK: | Beépített akkumulátorral |
| GYÁRISZÁM KÖTELEZŐ: | Igen |
| MAXIMÁLIS PAPÍRSÚLY: | 270 |
| ADAGOLÓ LAPKAPACITÁS: | 1 |
| SZKENNELÉSI SEBES. MONO ISO: | 5.5 |
| SZKENNELÉSI SEBES. COLOR ISO: | 5.5 |
| KIJELZŐ MÉRETE: |
|
| AJÁNLOTT HAVI TERHELHETŐSÉG: | 300 |
| TERMÉK 1. szint: | Szkenner |
| TERMÉK 2. szint: | Dokumentum |
| TERMÉK 3. szint: | Lapáthúzós |
| TERMÉK 4. szint: | Epson |
| TERHELHETŐSÉG: | 1-3 főre ajánlott |
| MÁRKA: | Epson |
| ÁLLAPOT: | A |
| SZÍN: | Black |
| GARANCIA: | 24 hónap |
| GARANCIA HELYE: | Beküldős |
| ELSŐDLEGES CSATLAKOZÓK: | USB-A 2.0 |
| WIRELESS CSATLAKOZÓK: |
|
| MAXIMÁLIS PAPÍRMÉRET: | A4 |
| LAPADAGOLÓ TÍPUSA: | ADF |
| SZKENNER TÍPUSA: | Lapáthúzós |
| MAX SZKENNELÉSI FELBONTÁS: | 600*600 |
| SZKENNER FUNKCIÓK: | PC-n keresztül, TWAIN, WSD (WIA) |
| SZKENNELÉSI FORMÁTUMOK: | PDF, PDF/A, JPEG |
| KIJELZŐ TÍPUSA: | Nincs |
| JELLEMZŐK: |
|
| GYÁRISZÁM KÖTELEZŐ: | Igen |
| MAXIMÁLIS PAPÍRSÚLY: | 270 |
| ADAGOLÓ LAPKAPACITÁS: | 1 |
| SZKENNELÉSI SEBES. MONO ISO: | 10 |
| SZKENNELÉSI SEBES. COLOR ISO: | 10 |
| KIJELZŐ MÉRETE: |
|
| AJÁNLOTT HAVI TERHELHETŐSÉG: | 6000 |
| Dokumentumok: | |
| Termék szélesség: | 272 mm |
| Termék magasság: | 34 mm |
| Termék mélység: | 47 mm |
| Nettó súly: | 0.27 kg |
| Csomagolási szélesség: | 330 mm |
| Csomagolási magasság: | 65 mm |
| Csomagolási mélység: | 140 mm |
| Bruttó súly: | 0.6 kg |