Epson fényképminőségű fotópapír (A4, 100 lap, 104g) (C13S041061)
Termék kategória: Nyomtató kellékanyag → Papír, fotópapír
A4 Fotópapír 100Lap 102g **A fehér 102 g/m^(2) súlyú keménypapír segítségével a nyomtatás eredményét a PhotoReal® minőségi nyomtatáshoz optimalizálják/ maximum 1444 dpi felbontással. Kitűnően alkalmas igényes/ üzleti célra használt színes grafikák/ brosúrák és poszterek nyomtatására**
Tulajdonságok
| TERMÉK 1. szint: | Papír |
|---|---|
| TERMÉK 2. szint: | Fotópapír |
| TERMÉK 3. szint: |
|
| GYÁRTMÁNY: | Eredeti |
| MÁRKA: | Epson |
| ÁLLAPOT: | A |
| GARANCIA: | Nincs garancia |
| GARANCIA HELYE: |
|
| MAXIMÁLIS PAPÍRMÉRET: |
|
| SZÉLESSÉG: | 210 |
| HOSSZÚSÁG: | 297 |
| PAPÍRSÚLY: | 104 |
| TERMÉK 1. szint: | Papír |
| TERMÉK 2. szint: | Fotópapír |
| TERMÉK 3. szint: |
|
| GYÁRTMÁNY: | Eredeti |
| MÁRKA: | Epson |
| ÁLLAPOT: | A |
| GARANCIA: | Nincs garancia |
| GARANCIA HELYE: |
|
| MAXIMÁLIS PAPÍRMÉRET: |
|
| SZÉLESSÉG: | 210 |
| HOSSZÚSÁG: | 297 |
| PAPÍRSÚLY: | 104 |
| TERMÉK 1. szint: | Papír |
| TERMÉK 2. szint: | Fotópapír |
| TERMÉK 3. szint: |
|
| TERMÉK 4. szint: | Epson |
| TERMÉK 5. szint: | Eredeti |
| GYÁRTMÁNY: | Eredeti |
| MÁRKA: | Epson |
| ÁLLAPOT: | A |
| GARANCIA: | Nincs garancia |
| GARANCIA HELYE: |
|
| MAXIMÁLIS PAPÍRMÉRET: |
|
| SZÉLESSÉG: | 210 |
| HOSSZÚSÁG: | 297 |
| PAPÍRSÚLY: | 104 |
| Termék szélesség: | mm |
| Termék magasság: | mm |
| Termék mélység: | mm |
| Nettó súly: | 0.84 kg |
| Csomagolási szélesség: | 310 mm |
| Csomagolási magasság: | 20 mm |
| Csomagolási mélység: | 220 mm |
| Bruttó súly: | 0.84 kg |