| Epson EBFH18 Full HD projektor | |
|---|---|
| Képalkotási eljárás | 3LCD technológia, RGB folyadékkristályos panelek |
| Színesfény kibocsátás | 4,100 Lumen- 2.300 Lumen (gazdaságos) |
| Fehérfény kibocsátás | 4,100 Lumen - 2.300 Lumen (gazdaságos) az ISO 21118:2020 szabványnak megfelelően |
| Felbontás | Full HD 1080p, 1920 x 1080, 16:9 |
| Nagy felbontás | Full HD |
| Képarány | 16:9 |
| Kontrasztarány | 16.000 : 1 |
| Fényforrás | Lámpa |
| Izzó | UHE, 230 W, 5,500 h Élettartam, 12.000 h Élettartam (tartalék üzemmódban) |
| Vetítési méret | 31 hüvelyk - 304 hüvelyk |
| Vetítési távolság wide/tele | 1,4 m -14,3 m |
| Csatlakozók | USB 2.0-A, USB 2.0-B (csak szerviz), Vezeték nélküli LAN IEEE 802.11a/b/g/n/ac, HDMI be (2x), Miracast, Jack kimenet |
| Jellemzők | A/V mute, AV némító csúszka, Automatikus bekapcsolás, Automatikus forráskeresés, Beépített hangszóró, Testreszabható felhasználói logó, Közvetlen be- és kikapcsolás, Dokumentum-kamera kompatibilis, Kezdőlap, JPEG-nézegető, Hosszú élettartamú lámpa, OSD másolási funkció, PC nélkül, Quick Corner, Ütemezés funkció, Képernyőtükrözés, Volume control, Internetes irányítás, Webes távirányító, Vezeték nélküli hálózatba kapcsolható, iProjection alkalmazás |
| Zajszint | Normál: 37 dB (A) - Gazdaságos: 28 dB (A) |
| Hangszóró | 16 Watt |
Tulajdonságok
| TERMÉK 1. szint: | Megjelenítő és tartozék |
|---|---|
| TERMÉK 2. szint: | Projektor |
| TERMÉK 3. szint: | 3LCD |
| TERMÉK 4. szint: | Epson |
| FÉNYFORRÁS: | |
| MÁRKA: | Epson |
| ÁLLAPOT: | A |
| SZÍN: | White |
| GARANCIA: | 24 hónap (12 hónap izzó) |
| GARANCIA HELYE: | Beküldős |
| INTERAKTÍV: | |
| 3D: | |
| ELSŐDLEGES CSATLAKOZÓK: | USB-A 2.0, HDMI |
| WIRELESS CSATLAKOZÓK: | Miracast, WiFi |
| FELBONTÁS: | FHD 1080 (1920x1080) |
| JELLEMZŐK: | AV némító csúszka, Automata trapézkorrekció, Beépített hangszóró, Dokumentum-kamera kompa, Képernyőtükrözés, JPEG nézegető, Távvezérlő |
| FÉNYERŐ MAX: | 4100 |
| FÉNYERŐ ECO: | 2300 |
| LÁMPA ÉLETTARTAM (ÓRA): | 6000 |
| LÁMPA ECO ÉLETTARTAM (ÓRA): | 12000 |
| KONTRASZT: | 16000 |