| Epson EBW55 WXGA projektor | |
|---|---|
| Felbontás | WXGA, 1280 x 800, 16:10 |
| Nagy felbontás | HD ready |
| Képarány | 16:10 |
| Kontrasztarány | 16.000 : 1 |
| Fényforrás | Lámpa |
| Izzó | UHE, 210 W, 6.000 h Élettartam, 12.000 h Élettartam (tartalék üzemmódban) |
| Színesfény kibocsátás | 4.000 Lumen- 2.600 Lumen (gazdaságos) |
| Fehérfény kibocsátás | 4.000 Lumen - 2.600 Lumen (gazdaságos) |
| Vetítési méret | 33 hüvelyk - 320 hüvelyk |
| Vetítési távolság wide/tele | 1,68 m - 2,02 m ( 60 hüvelyk screen ), |
| Gyújtótávolság | 16,9 mm - 20,28 mm |
| Csatlakozók | USB 2.0-B (csak szerviz), HDMI be (2x), USB 2.0-A, Vezeték nélküli LAN IEEE 802.11a/b/g/n |
| Energiafogyasztás | 284 Watt, 181 Watt (gazdaságos), 0,3 Watt (készenléti üzemmódban) |
| Zajszint | Normál: 37 dB (A) - Gazdaságos: 28 dB (A) |
| Hangszóró | 2 Watt |
Tulajdonságok
| TERMÉK 1. szint: | Megjelenítő és tartozék |
|---|---|
| TERMÉK 2. szint: | Projektor |
| TERMÉK 3. szint: | 3LCD |
| TERMÉK 4. szint: | Epson |
| FÉNYFORRÁS: | UHP |
| MÁRKA: | Epson |
| ÁLLAPOT: | A |
| SZÍN: | White |
| GARANCIA: | 24 hónap (12 hónap izzó) |
| GARANCIA HELYE: | Beküldős |
| INTERAKTÍV: | |
| 3D: | |
| ELSŐDLEGES CSATLAKOZÓK: | Wifi, Hálózat, USB-A 2.0, HDMI, USB-B |
| WIRELESS CSATLAKOZÓK: | |
| FELBONTÁS: | WXGA (1280x800) |
| JELLEMZŐK: | AV némító csúszka, Automata trapézkorrekció, Beépített hangszóró, Osztott képernyő funkció, Kensington zár |
| FÉNYERŐ MAX: | 4000 |
| FÉNYERŐ ECO: | 2600 |
| LÁMPA ÉLETTARTAM (ÓRA): | 6000 |
| LÁMPA ECO ÉLETTARTAM (ÓRA): | 12000 |
| KONTRASZT: | 16000 |